Radio dukagjini

Radio dukagjini смотреть последние обновления за сегодня на .

Debat Plus me Ermal Pandurin - UÇK DHE IBRAHIM RUGOVA

21053
110
43
01:42:45
30.03.2023

Debat Plus me Ermal Pandurin - UÇK DHE IBRAHIM RUGOVA Xhavit Jasharaj- OVL- UÇK Naser Rugova- Ish anëtar i LDK-së Adem Salihaj- Ish anëtar i LDK-së Ernest Luma- Gazetar Ylli Hoxha- Analist #DebatPlus #rtvdukagjini

Debat Plus me Ermal Pandurin - ALBIN KURTI

67871
516
383
02:10:33
29.03.2023

Debat Plus me Ermal Pandurin - ALBIN KURTI

Radar me Edita Doli - 28.03.2023

2260
14
0
01:41:32
28.03.2023

Radar me Edita Doli - 28.03.2023

Radar me Edita Doli - 29.03.2023

2994
8
0
01:26:15
29.03.2023

Radar me Edita Doli - 29.03.2023

Radar me Edita Doli - 27.03.2023

1666
4
0
01:33:02
27.03.2023

Radar me Edita Doli - 27.03.2023

"Unë jom invalid" / “Prank-u” i dëgjuesëve shqetëson Gencin e Gizën

5575
69
2
00:09:29
07.02.2023

"Unë jom invalid" / “Prank-u” i dëgjuesëve shqetëson Gencin e Gizën ➖➖➖ Për më shumë na ndiqni në: Facebook 👉 🤍 Instagram 👉 🤍 GjirafaVideo 👉 🤍 Website 👉 🤍 ➖➖➖ © Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. ➖➖➖ #RTVDukagjini

Radar me Edita Doli - 23.03.2023

8289
50
3
01:44:20
23.03.2023

Radar me Edita Doli - 23.03.2023

Get Up, Stand Up - 29.03.2023

316
1
0
01:32:07
29.03.2023

Get Up, Stand Up - 29.03.2023

Edita Doli çuditet nga kjo telefonuese live ne Radar!

173749
753
20
00:01:10
28.09.2020

- Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. - Per me shume na ndiqni ne: Facebook 👇 🤍 Instagram 👇 🤍 GjirafaVideo 👇 🤍 Website 👇 🤍 - Onair TV: Facebook 👇 🤍 Instagram 👇 🤍 YouTube👇 🤍 Website 👇 🤍

Rrëfimi emocionues në Radar i gruas që arriti të bashkohet me vajzën dhe bashkëshortin pas 10 vitesh

30927
140
12
00:06:21
04.03.2023

"U bëra nënë para se ti mbushë 17 vjet dhe pas shtatë muajve u ndava nga bashkëshorti". Rrëfimi emocionues i gruas që arriti të bashkohet me vajzën dhe bashkëshortin pas 10 vitesh. ➖➖➖ Për më shumë na ndiqni në: Facebook 👉 🤍 Instagram 👉 🤍 GjirafaVideo 👉 🤍 Website 👉 🤍 ➖➖➖ © Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. ➖➖➖ #RTVDukagjini

NJË GOTË PËR TY - Nata e parë e vitit te ri 2023 - RTV DUKAGJINI

210623
534
50
03:39:19
31.12.2022

NJË GOTË PËR TY - Nata e parë e vitit te ri - RTV DUKAGJINI ➖➖➖ Për më shumë na ndiqni në: Facebook 👉 🤍 Instagram 👉 🤍 GjirafaVideo 👉 🤍 Website 👉 🤍 ➖➖➖ © Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. ➖➖➖ #RTVDukagjini

Radar me Edita Doli - 10.03.2023

2495
12
1
01:31:59
10.03.2023

Radar me Edita Doli - 10.03.2023

Radar me Edita Doli - 20.03.2023

1611
7
0
01:40:56
20.03.2023

Radar me Edita Doli - 20.03.2023

Epopeja e Dukagjinit, përballja e familjes Haradinaj me armikun, flet Daut Haradinaj

1328
15
5
00:28:10
27.03.2023

Epopeja e Dukagjinit, përballja e familjes Haradinaj me armikun, flet ish komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Daut Haradinaj ➖➖➖ Për më shumë na ndiqni në: Facebook 👉 🤍 Instagram 👉 🤍 GjirafaVideo 👉 🤍 Website 👉 🤍 ➖➖➖ © Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. ➖➖➖ #RTVDukagjini

Albin Kurti i ben te fala Rexhep Selimit nga studio e Debat Plus

9807
72
18
00:03:50
29.03.2023

Albin Kurti i ben te fala Rexhep Selimit nga studio e Debat Plus / "Totalisht e panevojshme ajo Gjykate Speciale ne 2015"

Radar me Edita Doli - 24.03.2023

4183
25
1
01:34:34
24.03.2023

Radar me Edita Doli - 24.03.2023

Debat Plus me Ermal Pandurin - ENVER HASANI

14878
44
27
01:19:57
28.03.2023

Debat Plus me Ermal Pandurin - ENVER HASANI

Debat Plus me Ermal Pandurin - "VETMENAXHIMI I ASOCIACIONIT"

17647
52
44
01:40:23
27.03.2023

Debat Plus me Ermal Pandurin - "VETMENAXHIMI I ASOCIACIONIT" Dardan Molliqaj – Kryetar i PSD-së Lirim Mehmetaj- Analist Visar Ymeri – Analist Dibran Hoxha – Analist #debatplus #rtvdukagjini

Dedikim për Edita Dolin - LIVE në Radar

79627
557
25
00:03:11
25.09.2020

- Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. - Per me shume na ndiqni ne: Facebook 👇 🤍 Instagram 👇 🤍 GjirafaVideo 👇 🤍 Website 👇 🤍 - Onair TV: Facebook 👇 🤍 Instagram 👇 🤍 YouTube👇 🤍 Website 👇 🤍

Radar me Edita Doli - 21.03.2023

3129
12
1
01:33:49
21.03.2023

Radar me Edita Doli - 21.03.2023

Radar me Edita Doli - 13.03.2023

1978
13
0
01:23:13
13.03.2023

Radar me Edita Doli - 13.03.2023

Get Up, Stand Up - 30.03.2023

279
1
0
01:37:10
30.03.2023

Get Up, Stand Up - 30.03.2023

Radar me Edita Doli - 16.03.2023

2017
8
0
01:28:48
16.03.2023

Radar me Edita Doli - 16.03.2023

Radar me Edita Doli - 28.02.2023

4606
30
3
01:32:50
28.02.2023

Radar me Edita Doli - 28.02.2023

Radar me Edita Doli - 02.03.2023

3693
7
0
01:40:06
02.03.2023

Radar me Edita Doli - 02.03.2023

Radar me Edita Doli - 17.03.2023

1600
9
0
01:37:26
17.03.2023

Radar me Edita Doli - 17.03.2023

Radar me Edita Doli - 01.03.2023

3341
24
0
01:31:27
01.03.2023

Radar me Edita Doli - 01.03.2023

Radar me Edita Doli - 22.03.2023

1977
6
0
01:23:06
22.03.2023

Radar me Edita Doli - 22.03.2023

Një histori tjetër nga dëgjuesi i RADAR 😢

503331
3950
133
00:02:53
20.10.2020

- Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. - Per me shume na ndiqni ne: Facebook 👇 🤍 Instagram 👇 🤍 GjirafaVideo 👇 🤍 Website 👇 🤍 - Onair TV: Facebook 👇 🤍 Instagram 👇 🤍 YouTube👇 🤍 Website 👇 🤍

Një telefonatë speciale: Edita Doli bëhet me lot nga nëna që ka humbur djalin në moshën 27 vjeçare

37916
305
24
00:06:20
05.04.2022

Një telefonatë speciale: Edita Doli bëhet me lot pas thirrjes së një nëne që ka humbur djalin në moshën 27 vjeçare ➖➖➖ Për më shumë na ndiqni në: Facebook 👉 🤍 Instagram 👉 🤍 GjirafaVideo 👉 🤍 Website 👉 🤍 ➖➖➖ © Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. ➖➖➖ #RTVDukagjini

Get Up, Stand Up - 21.03.2023

554
6
0
01:30:01
21.03.2023

Get Up, Stand Up - 21.03.2023

Radar me Edita Doli - 08.03.2023

3466
21
0
01:37:58
08.03.2023

Radar me Edita Doli - 08.03.2023

Radar me Edita Doli - 06.03.2023

2558
1
0
01:37:38
06.03.2023

Radar me Edita Doli - 06.03.2023

Jeta dhe vepra e heroit kombëtar Agim Ramadani, flet bashkëshortja Shukrije Ramadani

97487
878
125
01:00:28
17.02.2023

Jeta dhe vepra e heroit kombëtar Agim Ramadani, flet bashkëshortja Shukrije Ramadani ➖➖➖ Për më shumë na ndiqni në: Facebook 👉 🤍 Instagram 👉 🤍 GjirafaVideo 👉 🤍 Website 👉 🤍 ➖➖➖ © Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. ➖➖➖ #RTVDukagjini

Get Up, Stand Up - 03.03.2023

991
5
0
01:34:32
03.03.2023

Get Up, Stand Up - 03.03.2023

Dr. Shefqet Krasniqi flet rreth aktualitetit në Radio Dukagjini

9470
72
00:47:03
18.08.2014

Abonoje Kanalin ketu ➥ 🤍 © Dr. Shefqet Krasniqi - Te gjitha te drejtat e Rezervuara // All Rights Reserved! Ndalohet rreptësisht çdo ndërhyrje në videot e Hoxhës Dr. Shefqet Krasniqi, qoftë shkëputje, montim a përpunim i caktuar, pa lejen paraprake të stafit përgjegjës. 🤍shefqetkrasniqi.com 🤍

Nita dhe Drini live nga qyteti i Pejes per 22 vjetorin e Radio Dukagjinit

6689
28
3
00:20:00
17.09.2021

- Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për RTV Dukagjini dhe mbrohen nga Onair Media. - Për më shumë na ndiqni në: Facebook 👇 🤍 Instagram 👇 🤍 GjirafaVideo 👇 🤍 Website 👇 🤍 #rtvdukagjini

Radar me Edita Doli - 12.12.2022

7570
65
8
01:58:18
12.12.2022

Radar me Edita Doli - 12.12.2022

Radar me Edita Doli - 13.01.2023

3663
22
1
01:51:27
13.01.2023

Radar me Edita Doli - 13.01.2023

Radio Dukagjini shënon 23-vjetorin e themelimit – “Një Jetë me Ty”

3167
18
2
00:53:20
16.09.2022

Radio Dukagjini shënon 23-vjetorin e themelimit – “Një Jetë me Ty”

Назад
Что ищут прямо сейчас на
Radio dukagjini wiki bomber wiki link jacker review olga loera wiki shopee reembolso scribble io free chicken medal лукашенко отвечает на вопросы журналистов ереван HIMARS newbie vaper screen recording black screen error WIKIPEDIA scp wiki hacked olyria roy wiki 지맨 nicole herring Biography freecodecamp wikipedia Discord badge krkino reivew