E diell ne ferme

E diell ne ferme смотреть последние обновления за сегодня на .

N'fermë: Pse u tronditën Argjira & Graciano kur po pastronin stallën e lopëve? - E Diell 05.03.2023

550
3
0
00:20:41
05.03.2023

Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Veterineri kap mat Dea Mishel & Alesia Bamin në stallën e deleve duke... - E Diell 05.03.23

3974
21
3
00:33:45
05.03.2023

Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Wow/Atdhe Xharavina hap zemrën: Para asaj kam bërë gabime dhe...E Diell 20/02/2022

60124
227
20
00:42:30
20.02.2022

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 11-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Mentor Haziri- Këngëtar 2. Albana Perhati - Aktore "Portokalli" 3. Arjola Shehu - Prezantuese televizive 4. Atdhe Xharavina - Menaxher, ish-pjesëmarrës "Për'puthen 2" Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Pasi tradhtoi gruan, Cekja i Beratit bën deklaratën e papritur “E Diell”, 13 Dhjetor 2020

682085
2948
187
00:39:46
13.12.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 12 Autor: Ervin Kurti Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: Ferma e Gomaricave "Zoe", fshati Papër, Elbasan Të ftuar: 1. Eranda Libohova - këngëtare 2. Cekja i Beratit - aktor humori 3. Erisa Xhixho - deputete LSI 4. Eraldo Rexho - Kryeredaktor "Who" Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Sabiani, Xheisara & Klodi mjelin delet, Çimi i Përputhen përlot Borën E Diell 30/01/2022

103626
454
22
00:35:00
30.01.2022

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 8-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Sabian- Këngëtar 2. Xheisara Frisku - Këngëtare 3. Klodiana Lala - Gazetare investigative 4. Shkëlqim Bega - Boksier, Ish-konkurent "Për'puthen 2" Realizimi televiziv: "Barraka Production" Post-production: Romeo Lilo Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N’fermë: E frikshme, struci sulmon Eva Muratin, rrezikon jetën Devis Xherahu “E Diell”, 4 Tetor 2020

214437
950
105
00:39:46
04.10.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 2 Autor: Ervin Kurti Regjisor: Jetmir Pjetërnikaj Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: "Mrizi i Zanave", Lezhë Të ftuar: 1. Liljana Kondakçi - këngëtare 2. Klodiana Shala - kampione atletike 3. Eva Murati - moderatore 4. Devis Xherahu - këngëtar Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë:Beniada pajton Donald&Beatrix?Albi i Përputhen përballet me Alvisën dhe..E Diell 27/02/2022

341851
1489
83
00:45:20
27.02.2022

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 12-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Ledio Lako- Aktor "Portokalli" 2. Beniada Nishani - Ish-finaliste "Big Brother Vip" 3. Albana Bejko- Moderatore sportive 4. Albi Dhima - Ish-pjesëmarrës "Për'puthen 3" Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Po rregullonte gardhin me çekiç, aksidentohet moderatorja shqiptare - E Diell 05.03.2023

830
5
0
00:13:04
05.03.2023

Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Plas keq debati mes Sheilës, Ledjanës & Arditit në stallën e lopëve E Diell 05/12/2021

176457
839
85
00:35:15
05.12.2021

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 1- rë Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Sheila Haxhiraj - Këngëtare 2. Rezear Xhaxhiu - Gazetar 3. Ledjana Prenga - Ish-konkurente "Për'puthen 2" 4. Ardit Çuni - Këngëtar Realizimi televiziv: "Barraka Production" Post-production: Romeo Lilo Koordinator: Egnis Muça Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë:Rudina Dembacaj quan martesën vesin më të keq?Ana Kauri bezdiset kur E Diell 25 Korrik 2021

214008
1024
158
01:06:24
25.07.2021

"N'fermë" Sezoni 2-të, episodi 8- të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Vendndodhja: "Nano Bio Food", fshati Daias, Tiranë Realizimi televiziv: "Barraka Production" Të ftuar: 1. Rudina Dembacaj - aktore/moderatore 2. Ana Kauri - ish-konkurente "Për'puthen" 3. Elona Duro - moderatore 4. Alban Xhihani - moderator sporti "SuperSport" Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Ekskluzive: Çifti drejt altarit, por kush i tradhtoi Andin dhe Melisën? E Diell 23/01/2022

118045
541
26
00:35:26
23.01.2022

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 7-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Visjan Ukcenaj - Aktor, këngëtar 2. Shegushe Bebeti - Aktore 3. Andi Shehu - Ish-konkurent "Për'puthen 2" 4. Melisa Lleshi - Ish-konkurente "Për'puthen 2" Realizimi televiziv: "Barraka Production" Post-production: Romeo Lilo Koordinator: Egnis Muça Credits: Gjatë episodit është përdorur kolona zanore e filmit "Në Shtëpinë Tonë" (1979, Dhimitër Anagnosti). Kompozitor z. Dhimitër Anangosti Interpretuar nga Stenald Mëhilli, Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari & fëmijët e "Shoku ynë Tili" në këngën e fundvitit të Top Channel Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N’fermë: Lopa gjuan me shkelm Marjana Kondin, frikësohet Anxhela Peristeri “E Diell”,27 Shtator 2020

354050
1763
195
00:38:27
27.09.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 1 Autor: Ervin Kurti Regjisor: Jetmir Pjetërnikaj Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: Ferma e "Vëllezërve Shehi", Farkë e Madhe, Tiranë. Të ftuar: 1. Anxhela Peristeri - këngëtare 2. Marjana Kondi -aktore 3. Redon Makashi - këngëtar 4. Jurgen Veizi - personal trainer Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

E papritur… Megi Pojani përzë nga shtëpia Beniadën dhe Argjirën pas pyetjes për…- E Diell 12.03.2023

115748
419
22
00:22:50
12.03.2023

Moderatore: Beniada Nishani, Argjira Spanca E Ftuar: Megi Pojai, Ina Pojani Përshkrimi: E Diell N’Trip është një ekspeditë e Argjirës dhe Beniadës në pika të ndryshme të Shqipërisë. Këtë javë vajzat vendosën të vizitojnë Elbasanin për të pyetur njerëzit rreth Ditës së Verës dhe gjithashtu do të kenë dhe një intervistë shumë të këndshme me moderatoren e Fan Club, Megi Pojanin dhe motrën e saj, Inën. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Shkon të mjelë lopën, Irini Qirjakos i ndodh e papritura...”E Diell”, 8 Nëntor 2020

174730
807
62
00:38:11
08.11.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 7 Autor: Ervin Kurti Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: "Agroturizëm Hajdar Kuçi", Maminas Të ftuar: 1. Irini Qirjako - këngëtare 2. Eva Alikaj - aktore 3. Ola Bruko - spikere lajmesh 4. Dorina Mema - kampione bodybuilding 5. Iljard Shaba - violinçelist Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Momente prekëse, Graciano dhe Argjira shpërthejnë në lot “E Diell”, 27 Dhjetor 2020

156608
1032
35
00:29:22
27.12.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 14 Autor: Ervin Kurti Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: "Farma Sotira", Leskovik Të ftuar: 1. Edi Manushi 2. Nevina Shtylla 3. Argjira Spanca 4. Graciano Tagani 5. Alesia Bami 6. Dea Mishel 7. Armela Topi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Plas debati mes Mamaqit &Ylli Bakës,Fatma mëson Xhodën me qit fli “E Diell”,20 Dhjetor 2020

256895
1352
84
00:41:43
20.12.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 13 Autor: Ervin Kurti Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: Poçeria "Plaku": fshati "Farke e Madhe", "Ceren Ismet Shehu": fshati Linzë, Tiranë. Të ftuar: 1. Ermal Mamaqi- showman 2. Ylli Baka - këngëtar 3. Fatma Haxhialiu- moderatore TV 4. Irgen Çela/Xhoda- aktor humori 5. Alban Kondi - kantautor "Produkt 28" Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

“M’u drodh fëmija në bark kur mora vesh për vdekjen e…” Rrëfimi rrënqethëse në Mama Single- E Diell

48445
377
20
00:38:22
12.03.2023

Rubrika : Nevina Shtylla Paneli: Edi Manushi, Zefina Hasani Mama Single është rubrika më e re në “E Diell, në të cilën histori jetësore të vështira për tu thënë dhe përballuar do të shfaqen përpara publikut. Ngjarje tronditëse dhe rrëfime prekëse nga gra dhe vajza shumë të forta do të vijnë si mesazhe të forta se vështirësitë gjatë jetës janë të shumta, por gjithnjë duhet të gjesh forcën të ecesh përpara ashtu siç kanë bërë edhe vajzat e MAMA SINGLE. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Anna Lika flet për marrëdhënien me Bjordin dhe shoqërinë me Kejvinën - E Diell 19 mars 2023

6797
37
1
00:25:59
19.03.2023

Moderatore: Beniada Nishani, Argjira Spanca E Ftuar: Megi Pojai, Ina Pojani Përshkrimi: E Diell N’Trip është një ekspeditë e Argjirës dhe Beniadës në pika të ndryshme të Shqipërisë. Këtë javë Argjira dhe Beniada kanë organizuar një piknik mbi panoramën mahnitëse të Bovillës. Vajzave ju bashkua edhe Anna Lika e cila foli rreth eksperiencës së saj në serialin HOT dhe aventurave të saj gjatë pushimeve. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Episodi i plotë: E Diell 05 Mars 2023 Entertainment Show

30270
73
11
03:40:52
05.03.2023

Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: "S'të fus në derë"-Fermeri i ulëret balerinës shqiptare tek bizelet“E Diell”20 Qershor 2021

160571
741
75
00:52:23
20.06.2021

"N'fermë" Sezoni 2-të, episodi 3-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Vendndodhja: "Bonum Premium", fshati Yrshek, Tiranë Realizimi televiziv: "Barraka Production" Të ftuar: 1. Rezart Veleshnja- aktor 2. Zajmina Vasjari - showgirl 3. Kiara Tito - prezantuese televizive 4. Adel Lami - balerinë Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Emocionuese–Për herë të parë një Propozim për Martesë ndodh live. Lot dhe emocione të forta-E Diell

85039
601
53
00:41:02
19.03.2023

Rubrika : Nevina Shtylla Paneli: Edi Manushi, Zefina Hasani Mama Single është rubrika më e re në “E Diell, në të cilën histori jetësore të vështira për tu thënë dhe përballuar do të shfaqen përpara publikut. Ngjarje tronditëse dhe rrëfime prekëse nga gra dhe vajza shumë të forta do të vijnë si mesazhe të forta se vështirësitë gjatë jetës janë të shumta, por gjithnjë duhet të gjesh forcën të ecesh përpara ashtu siç kanë bërë edhe vajzat e MAMA SINGLE. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Çfarë ndodhi? Shqipja shpërthen në lot në mes te xhirimeve “E Diell” 27 Qershor 2021

269985
1265
145
00:54:57
27.06.2021

"N'fermë" Sezoni 2-të, episodi 4-rt Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Vendndodhja: "Bio Farm Gramsh", Gramsh Realizimi televiziv: "Barraka Production" Të ftuar: 1. Salsano Rrapi- moderator/aktor humori "Portokalli" 2. Fjodora Fjora - gazetare, prezantuese televizive 3. Shqipe Hysenaj - Ish-pjesëmarrëse "Për'puthen" 4. Blerta Tafani - folëse lajmesh TVSH, gazetare Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Episodi i plotë: E Diell 19 mars 2023 Entertainment Show

11028
47
12
04:00:00
19.03.2023

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Ervin Kurti, Jetmira Agalliu, Argjira Spanca, Graciano Tagani, Moderatorë: Edi Manushi, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Nevina Shtylla, Beniada Nishani Rubrikat: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani, Glenti Nallbani Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: E papritur/Kë puthi në buzë Paloma që të mos bënte xheloz burrin? E Diell 12/12/2021

55083
301
30
00:34:14
12.12.2021

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 2- të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Paloma - Gazetare, ish-konkurente "Big Brother Vip" 2. Argjend Rraci - Ish-konkurent "Për'puthen 3" 3. Altin Sulku - këngëtar 4. Gerta Gixhari - Gazetare, moderatore televizive Realizimi televiziv: "Barraka Production" Post-production: Romeo Lilo Koordinator: Egnis Muça Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Befasuese/Kush e përloti Behar Merën? “E Diell”, 25 Tetor 2020

353970
1547
126
00:37:02
25.10.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 5 Autor: Ervin Kurti Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: "Bujtina Mera", Petrelë, Tiranë Të ftuar: 1. Silva Gunbardhi - këngëtare 2. Rudina Hajdari- politikane 3. Ilir Paço - folës lajmesh 4. Mateus Frroku - këngëtar 5. Iva Mera - prezantuese televizive 6. Behar Mera - aktor humori Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Pas ndarjes, Mevlani kthehet në fshat dhe merr vendimin drastik “E Diell” 13 Qershor 2021

317230
1886
114
00:51:20
13.06.2021

"N'fermë" Sezoni 2-të, episodi 2-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Vendndodhja: "Ferma e kuajve Kallbaqi", Hamallaj, Durrës Realizimi televiziv: "Barraka Production" Të ftuar: 1. Ingrit Gjoni - këngëtare 2. Hygerta Sako - moderatore sporti TVSH 3. Mevlan Shaba - ish/konkurent "Për'puthen"/ këngëtar 4. Sazan Guri - ambientalist Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Një histori me fund të lumtur. Si mund të të ndryshoi jetën një person? - E Diell 19 mars 2023

3975
29
3
00:08:30
19.03.2023

Rubrika : Nevina Shtylla Paneli: Edi Manushi, Zefina Hasani Mama Single është rubrika më e re në “E Diell, në të cilën histori jetësore të vështira për tu thënë dhe përballuar do të shfaqen përpara publikut. Ngjarje tronditëse dhe rrëfime prekëse nga gra dhe vajza shumë të forta do të vijnë si mesazhe të forta se vështirësitë gjatë jetës janë të shumta, por gjithnjë duhet të gjesh forcën të ecesh përpara ashtu siç kanë bërë edhe vajzat e MAMA SINGLE. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: E papritur/Marjana Kondi vë në siklet Ervis Beharin: "Ku i çon lekët e Dajës"?

17943
127
5
00:36:04
13.02.2022

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 10-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Ervis Behari- Këngëtar 2. Arinda Gjoni - Këngëtare 3. Tan Brama - Koreograf, ish-banor "Big Brother Vip" 4. Fjorentina Halili - ish-finaliste "Big Brother 9" Realizimi televiziv: "Barraka Production" Post-production: Romeo Lilo Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N’fermë: Momenti epik kur Devis Xherahu përballet me strucin “E Diell”, 4 Tetor 2020

29528
187
15
00:01:33
04.10.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 2 Autor: Ervin Kurti Regjisor: Jetmir Pjetërnikaj Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: "Mrizi i Zanave", Lezhë Të ftuar: 1. Liljana Kondakçi - këngëtare 2. Klodiana Shala - kampione atletike 3. Eva Murati - moderatore 4. Devis Xherahu – këngëtar Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

E papritur / Moderatori puth Nevinën live në emision, e gjithë studio shokohet - E Diell 16.10.2022

295560
763
19
00:39:18
16.10.2022

Dielli apo hena Rubrika : Nevina Shtylla Edi Manushi, Graciano Tagani, Argjira Spanca, Denisa Demaj, Ervin Kurti Te ftuar: Roza Lati, Alban Musa “Dielli apo Hena” është rubrika e lojërave në “E Diell”. Argëtimi, të qeshurat, historitë dhe pyetjet pikante janë pjesë e pandarë e kësaj rubrike. Këtë javë të ftuar janë Roza Lati dhe Alban Musa të cilët do ti japin ngjyra edhe më të bukura kësaj rubrike Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N’Fermë: Antonela Berisha gati për t’u martuar me mblesëri?“E Diell” 6 Qershor 2021

238974
1323
88
00:04:17
06.06.2021

"N'fermë" Sezoni 2-të, episodi 1-rë Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Vendndodhja: "Turtle Farm Albania", fshati Daias, Tiranë Realizimi televiziv: "Barraka Production" Të ftuar: 1. Irma Libohova - këngëtare 2. Vilma Masha - moderatore SuperSport 3. Stine - këngëtar 4. Antonela Berishaj - ish/konkurente "Për'puthen" Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Habisin moderatorët, i nxjerrin të palarat njëri-tjetrit “E Diell”, 27 Dhjetor 2020

55291
308
13
00:26:42
27.12.2020

"E Diell n'fermë" - Episodi 14 Autor: Ervin Kurti Realizimi: "Barraka Production" Vendndodhja: "Farma Sotira", Leskovik Të ftuar: 1. Edi Manushi 2. Nevina Shtylla 3. Argjira Spanca 4. Graciano Tagani 5. Alesia Bami 6. Dea Mishel 7. Armela Topi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë:Kush ia futi frikën në palcë Ami Toskës,Dojna Memës & Dashnor Dikos? E Diell 11 Korrik 2021

146716
754
46
00:58:10
11.07.2021

"N'fermë" Sezoni 2-të, episodi 6-të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Vendndodhja: "Ferma e Artë", fshati Vaqarr, Tiranë Realizimi televiziv: "Barraka Production" Të ftuar: 1. Amarda Toska - Moderatore televizive, sipërmarrëse 2. Dashnor Diko - Këngëtar, sipërmarrës 3. Dojna Mema - Moderatore televizive Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N’Fermë: Pse u nxeh Antonela kur u përmend Ledjana dhe Mevlani? “E Diell” 6 Qershor 2021

380144
2449
215
00:53:09
06.06.2021

"N'fermë" Sezoni 2-të, episodi 1-rë Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Vendndodhja: "Turtle Farm Albania", fshati Daias, Tiranë Realizimi televiziv: "Barraka Production" Të ftuar: 1. Irma Libohova - këngëtare 2. Vilma Masha - moderatore SuperSport 3. Stine - këngëtar 4. Antonela Berishaj - ish/konkurente "Për'puthen" Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Historitë e moderatorëve të “E Diell” & jetët e vështira që kanë kaluar – E Diell 06.11.2022

40123
86
22
00:37:42
06.11.2022

Si çdo jave rubrika “Trotuar” trajton tema të cilat prekin diskutimet e përditshmërisë sonë. Këtë javë në Trotuar do të flitet për të rinjtë shqiptar të cilët kthehen nga emigrimi për një jetë më të mirë. Sa janë mundësitë në Shqipëri dhe a ja dilet dot vetëm me një rrogë?. Rubrika: Edi Manushi Edi Manushi, Bledi Mane, Ervin Kurti, Graciano Tagani, Fation Kuqari, Dea Mishel, Argjira Spanca, Ronaldo Sharka, Pamela Shqezi, Dritan Mezini. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

'E Diell', puntata festive; Surpriza pa fund & emocione të forta - E Diell 25.12.2022

62964
273
19
04:38:00
25.12.2022

Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë:Wow/Pas skandalit të pagave,Olsi Bylyku tregon sa shpenzoi me Eglin kur..E Diell 19/12/2021

30698
178
3
00:34:21
19.12.2021

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 3- të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Olsi Bylyku - aktor, këngëtar 2. Ina Kollçaku- Ish-konkurente "Përputhen 1", opinioniste, sipërmarrëse 3. Lorenc Hasrama - këngëtar, ish-finalist "The Voice 5" 4. Erjola Doçi - modele, ish-finaliste "She's On Top" në "E Diell" Realizimi televiziv: "Barraka Production" Post-production: Romeo Lilo Koordinator: Egnis Muça Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Episodi i plotë: E Diell - 12 mars 2023, Entertainment Show

42724
98
43
03:44:36
12.03.2023

"E diell", programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Ervin Kurti, Jetmira Agalliu, Argjira Spanca, Graciano Tagani, Moderatorë: Edi Manushi, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Nevina Shtylla, Beniada Nishani Rubrikat: Ervin Kurti, Argjira Spanca, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani, Glenti Nallbani Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

N'fermë: Pas puthjes së bujshme, Alvisa & Bashkimi drejt fejesës zyrtare me unaza?E Diell 16/01/2022

178175
1018
74
00:34:37
16.01.2022

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 6- të Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Ola Harizaj - Aktore 2. Ervin Bejleri - Aktor 3. Bashkim Saiti - Ish-konkurent "Për'puthen 3" 4. Alvisa Qarri- Ish-konkurente "Përputhen 3" Realizimi televiziv: "Barraka Production" Post-production: Romeo Lilo Koordinator: Egnis Muça Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Ervin Kurti ia plas të qarit, Edona Llalloshi befason me historinë rrënqethëse të... - E Diell

142114
706
77
00:46:26
05.02.2023

Autor: Ervin Kurti Moderatorë: Ervin Kurti, Beniada Nishani, Marjana Kondi, Graciano Tagani, Ditea Berisha Të ftuar: 1. Edona Llalloshi 2. Aida Llalloshi 3. Milot Llalloshi 4. Enkelejda Shatri 5. Drita Ziri 6. Klotilda Harka 7. Ervin Telo Për herë të në "Qysh e don shoqnia" këngëtarja nga Kosova, Edona Llalloshi së bashku me disa prej familjarëve dhe miqve të saj ka treguar të gjitha sekretet e pjesëmarrjes së saj në festivalet e fundvitit, hitet muzikore ndër vite, bashkëpunimet dhe padiskutim marrëdhënien me bashkëshortin, fëmijët dhe familjen e saj. Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Назад
Что ищут прямо сейчас на
e diell ne ferme Mia Posh wiki HOROSCOPE Film über Wikinger Reisen GARAJ you and i WAZAZI WA NANDY wiki. mod. surah shams full AB wiki sans kali wiki sezon5 nykaa nicole herring wiki Parody Fandom Wiki Canon G buscando en WIKIHOW Janis disavow backlinks Pyrenees