V.i.p

V.i.p смотреть последние обновления за сегодня на .

Big Brother Vip 2 - Episodi i plotë, 28 Mars 2023

203232
1881
606
00:37:18
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

【生放送】今起きた男のGO待機生放送【プロスピA】

125585
1654
153
01:13:10
29.03.2023

チャンネル登録 🤍 VIPのLINE公式アカウント(クリックしたら友達登録画面にいきます) 🤍 他ゲーを生配信してるサイト(APEXなど) 🤍 実写チャンネル(週2.3日投稿) 🤍 VIPのなにしてんねん!LINEスタンプ 🤍 VIP(びっぷ)のパーカーとタンブラーが買えるサイト 🤍 チャンネルメンバーシップ(メンバー限定の生放送や動画が見れる。限定の絵文字も使える)←月額かかります メンバー期間が長いほどマークの色が変わっていきます 🤍 〓V.I.P〓の実績 プロスピAチャンピオンシップ2018~2019 西日本大会優勝 プロスピAチャンピオンシップ2018~2019 全国大会優勝 ツイッターにも色んな攻略情報つぶやいてますのでフォローよろしくお願いします! ツイッター 🤍 インスタ 🤍 お仕事のご連絡があればこちら→vipjapanchannel🤍gmail.com ▼ファンレター、プレゼントの送付先に関しては、下記をご使用ください!▼ 〒107-6228 東京都港区赤坂9-7-1 ミッドタウン・タワー 28階 UUUM株式会社 【V.I.P】 宛 BGM(友人作):🤍 Track: Ikson - Paradise [Official] Music provided by Ikson® Listen: 🤍 #プロスピ #プロスピa #VIP #プロスピA #プロ野球スピリッツ #リアタイ #リアルタイム対戦 #セレクション #プロスピ2019 #ガチャ #びっぷ

"Keni krijuar fansat tuaj"/ Arbri - banorëve: Shumë njerëz mundohen t'ju kopjojnë- Big Brother Vip 2

23412
145
38
00:03:13
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

VIP | الحلقة 6 - نهى العمروسي تكشف عن أهم المحطات في حياتها الشخصية والفنية - الجزء الثاني

5188
78
0
00:52:50
28.03.2023

VIP | الحلقة 6 - نهى العمروسي تكشف عن أهم المحطات في حياتها الشخصية والفنية - الجزء الثاني #أميرة_بدر #Amir_Badr ◀ اشترك في قناة الإعلامية أميرة بدرعلى اليوتيوب 🤍 ◀ تابعونا على حسابات الإعلامية أميرة بدر الرسمية: FaceBook Page || 🤍 Instagram Account||🤍 TIKTOK Account || 🤍 Twitter Account || 🤍 Social Media Management by : NINO Digital Marketing

Zhaklina batuta me Luizin dhe Qetsorin: Deri në fund ndoshta putheni në buzë - Big Brother Vip 2

39888
210
42
00:02:09
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

プロスピ初登場でこの強さ!?しかもたった2球種だけで!?宇田川選手は化け物級かもしれません【プロスピA】# 1081

347834
5088
711
00:10:39
28.03.2023

チャンネル登録 🤍 VIPのLINE公式アカウント(クリックしたら友達登録画面にいきます) 🤍 他ゲーを生配信してるサイト(APEXなど) 🤍 実写チャンネル(週2.3日投稿) 🤍 VIPのなにしてんねん!LINEスタンプ 🤍 VIP(びっぷ)のパーカーとタンブラーが買えるサイト 🤍 チャンネルメンバーシップ(メンバー限定の生放送や動画が見れる。限定の絵文字も使える)←月額かかります メンバー期間が長いほどマークの色が変わっていきます 🤍 〓V.I.P〓の実績 プロスピAチャンピオンシップ2018~2019 西日本大会優勝 プロスピAチャンピオンシップ2018~2019 全国大会優勝 ツイッターにも色んな攻略情報つぶやいてますのでフォローよろしくお願いします! ツイッター 🤍 インスタ 🤍 お仕事のご連絡があればこちら→vipjapanchannel🤍gmail.com ▼ファンレター、プレゼントの送付先に関しては、下記をご使用ください!▼ 〒107-6228 東京都港区赤坂9-7-1 ミッドタウン・タワー 28階 UUUM株式会社 【V.I.P】 宛 BGM(友人作):🤍 Track: Ikson - Paradise [Official] Music provided by Ikson® Listen: 🤍 #プロスピ #プロスピa #VIP #プロスピA #プロ野球スピリッツ #リアタイ #リアルタイム対戦 #セレクション #プロスピ2019 #ガチャ #びっぷ

Lorenci i rënduar emocionalisht, diskuton me Keisin për ngjarjen e rëndë në Top Channel - BBV 2

28592
123
30
00:03:23
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

Velaiilla Pattadhari (VIP) 4K | New Released Full Hindi Dubbed Movie | Dhanush, Amala Paul

7897022
111307
1197
01:42:53
01.09.2022

Velaiilla Pattadhari (VIP) 4K | New Released Full Hindi Dubbed Movie | Dhanush, Amala Paul #VelaiillaPattadhari #VIP #HindiDubbedMovies Raghuvaran, an educated yet unemployed engineer, is unwilling to accept jobs that are unrelated to his area of expertise. Soon, his mother's tragic death brings him a job as well as grave challenges. Enjoy Super Hit 4K Movies Collection :- Pralay The Destroyer: 🤍 Aravind Sametha: 🤍 Tholi Prema: 🤍 For your favorite Bollywood Movies, Subscribe now: 🤍 SUBSCRIBE for the best Bollywood clips, movies and scenes all in your PEN Multiplex channel 🤍 For your favorite Gujarati Movies, Subscribe now: 🤍 For Action-Packed Movies, Click on the below link now... Pen Action: 🤍 Download our App for latest news & gossips: 🤍 Log On To Our Official Website: 🤍 Enjoy & stay connected with us! Like us on Facebook: 🤍 Follow us on Twitter: 🤍 Follow us on Instagram: 🤍

Olta debaton me Kristin: S'ke forcë, je frikacak/Banori ia kthen: Kam frikë kur vjen afër meje-BBV 2

29073
152
38
00:02:26
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

Bad Bunny - Tití Me Preguntó (Video Oficial) | Un Verano Sin Ti

688534952
4813361
110038
00:04:51
01.06.2022

Video Oficial de Bad Bunny "Tití Me Preguntó" Un Verano Sin Ti - 🤍 World's Hottest Tour - 🤍 Más de Bad Bunny: EUTDM - 🤍 YHLQMDLG - 🤍 X100PRE - 🤍 Sigue a Bad Bunny: 🤍 🤍 Instagram: 🤍 #BadBunny​ #UnVeranoSinTi​ #TitiMePregunto © 2022 Rimas Entertainment

Kristi e pyet a është beqare/ Zhaklina e pohon: Po ti? - Big Brother Vip 2

33257
131
42
00:02:11
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

साउथ की बेस्ट एक्शन कॉमेडी हिंदी डब्ड मूवी - वी आई पी 2 ललकार |धनुष, काजोल, अमला पॉल| VIP 2 Lalkar

66684415
609776
7910
01:44:52
01.03.2020

एक इंजीनियर, रघुवरन का जीवन बदलता है जब उसकी पत्नी शालिनी उसके फैसलों को नियंत्रित करना शुरू कर देती है।उसकी परेशानियां और बढ़ती है जब वसुंधरा, एक अहंकारी उद्यमी उसके करियर को बर्बाद करना शुरू करती है।

Olta - Zhaklinës: E mbron shumë Kristin! - Big Brother Vip 2

19440
112
38
00:02:29
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

Yung Bredda - VIP (March 2022)

501653
6143
74
00:02:09
16.03.2022

Mësuan për sulmin ndaj Top Channel, banorët të prekur nga ngjarja - Big Brother Vip 2

50005
222
59
00:03:19
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

គេជា VIP | ពេជ្រ សូលីកា | AUDIO | RHM

15612383
49870
542
00:04:22
08.12.2020

ចេះតែឆ្ងល់ហេតុអ្វីមានគេគ្រប់ពេលមានកម្មវិធី តាមពិតអ៊ីចឹងសោះ! នាំមនុស្ស VIP បងឡើងឋានសួគ៌ចុះ ខ្ញុំសុខចិត្តនៅឋានក្រោមម្នាក់ឯង! 🎬 បទ៖ គេជា VIP ច្រៀងដោយ៖ ពេជ្រ សូលីកា និពន្ធទំនុកច្រៀង និង Melody៖ អ៊ីនុ និពន្ធបទភ្លេង និងសម្រួលតន្ត្រី៖ គង់ សុភក្ដី Follow Us 👇 • YouTube : 🤍 • Facebook : 🤍 • Instagram : 🤍 • Tik Tok : 🤍 ℗ SOUND RECORDING COPYRIGHT ផលិតកម្ម រស្មីហង្សមាស វីដេអូ PHALITAKAM RAKSMEY HANG MEAS VIDEO #RHM #HangMeas #ពេជ្រសូលីកា #RasmeyHangMeas | #HangMeasHDTV | #KhmerMusic |#KhmerMusicVideo rasmey hang meas , rhm cd, rhm , hang meas, khmer music , khmer song

Arbri: Ne jetojmë me ju/ Zhaklina i drejtohet Luizit dhe Kristit: Jeni polici dhe keqbërësi? - BBV 2

44771
185
38
00:02:34
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

VIP 2 (4K ULTRA HD) - Full Movie | Dhanush, Kajol, Amala Paul, Vivek, Hrishikesh, Samuthirakani

6058024
61507
448
01:36:07
12.09.2022

When Raghuvaran, a civil engineer, declines a job offer from Vasundhara, a businesswoman, she makes it her mission to trouble him. However, he takes matters into his own hands to teach her a lesson. Movie:- VIP 2 Starcast:- Dhanush, Kajol, Amala Paul, Vivek, Hrishikesh, Samuthirakani, Saranya Ponvannan Directed by:- Soundarya Rajinikanth Creative Producer:- Manish Shah Music by:- Sean Roldan #VIP2 #Dhanush #Kajol #AmalaPaul #Goldmines For More Movies Subscribe:🤍🤍 Follow Us On Facebook:🤍🤍 Instagram: 🤍 Twitter: 🤍

"Sa muhabet i kam dhënë Oltës"/ Kristi: I kam dhënë shans që të më përdorë - Big Brother Vip 2

7468
32
19
00:01:51
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

Yung Bredda - V.I.P. (Official Music Video)

2107590
29021
365
00:02:07
08.04.2022

#YungBredda #DjHotty #OptimusProTT 🤍

"Po sikur të zgjohet këtu Antoneta nesër"/ Deamishel pyet Luizin - Big Brother Vip 2

54094
199
62
00:03:59
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

VIP(Official Video)RAJ RANJODH ft DILJIT DOSANJH | New Punjabi Song 2022 | Latest Punjabi Songs 2022

7492822
93299
5333
00:03:03
13.03.2022

Crazy Production is elated to present ‘VIP’ from the team that brought you super hit new punjabi song 2022 like ‘LOVER’. - Diljit Dosanjh, Raj Ranjodh & many more Latest punjabi songs 2022. Get your dancing shoes ready and VIP mode on. The song is sung by the Superstar ‘Raj Ranjodh’ and ‘Diljit Dosanjh’ Written and composed by hit maker ‘Raj Ranjodh. The song has a boisterous groove to it. The music is produced by the Amazing “Yeah Proof”. PRESENTED BY - NAIVY GILL SINGERS- DILJIT DOSANJH , RAJ RANJODH LYRICS -RAJ RANJODH MUSIC- YEAH PROOF VIDEO - SUKARAN PATHAK & RUPEN BHARADWAAJ Mix Master - Ashock (Bassholics) DESIGN - ROOP KAMAL SINGH SPL THANKS - TARUN CHAUDHARY ,SONALI SINGH , BEANT BRAR LABEL - CRAZY PRODUCTIONS DIGITAL PROMOTIONS: BOSS MUSIC PRODUCTIONS DISTRIBUTION- BELIEVE Instagram Reels Promotion- Boss Music Productions Stream x Share: 🤍 #RajRanjodh #DiljitDosanjh #NaivyGill #Tarun Please follow us on: 🤍 🤍 🤍 🤍 🤍 Diljitdosanjh,Rajranjodh,bhagwantmann,latestpunjabisong2022,newpunjabisongs2022,bestbhangrasongs2022,bestpunjabibhangrasong,latestsongdiljitdosanjh,New Punjabi song 2022,Latest Punjabi song 2022,Bhangra song,New Punjabi Song 2022,Latest Punjabi Songs 2022,Punjabi Songs 2022,Song 2022,Diljit new song,Dosanjh,Raj Ranjodh,Raj Ranjod new songs,Trending songs,New music,Trending,Punjabi songs this week,Vip

"Luizi dhe Olta më kanë nënvlerësuar"/ Kristi: Unë e kam bërë me qëllim... - Big Brother Vip 2

19457
74
14
00:02:05
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

#EnnumSammatham ഞാൻ തന്നെയാ ആ VIP 😎

4624
185
0
00:00:56
29.03.2023

#MazhavilManorama ► Subscribe Now: 🤍 ഞാൻ തന്നെയാ ആ VIP 😎 Ennum Sammatham || Everyday 🤍 7 pm|| Mazhavil Manorama || manoramaMAX #EnnumSammatham #MazhavilSerial #MazhavilManorama #manoramaMAX #Viralcuts ► Visit manoramaMAX for full episodes: 🤍 ► Click to install manoramaMAX app: 🤍 Follow us on: ► Facebook: 🤍 ► Instagram: 🤍 ► Twitter: 🤍

"Më ka shkruar Balotelli"/ Jori bisedon me banorët - Big Brother Albania Vip 2

23384
105
13
00:04:15
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

Aya Nakamura - VIP (Audio Officiel)

4364200
46676
1499
00:02:40
22.09.2022

Ecoutez VIP en streaming : 🤍 Aya Nakamura / BGRZ Réalisé par Vladimir Boudnikoff Label Rec. 118 (P) & (C) 2022 - Warner Music France

Troket dera, opinionistët surprizojnë Nitën me tortë për ditëlindje - Big Brother Vip 2

54993
313
36
00:03:51
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

VIP - Ko vas jebe - Svi (outro - pijani ortaci session)

1343733
6029
449
00:06:53
13.12.2009

🌐 Slušajte album "Ekipa stigla" na svim streaming servisima: 🤍 🛑 SUBSCRIBE: 🤍 🟢 V.I.P. na Spotify: 🤍 VIP - Ko vas jebe - Svi (outro - pijani ortaci session) [Ekipa Stigla (2002) - Track 17] Bassivity 🤍 🤍 🤍

Luizi bisedon me Kristin: Oltën e vret qetësia ime - Big Brother Albania Vip 2

59053
278
67
00:05:39
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

VIP | الحلقة 5 - نهى العمروسي تكشف عن أهم المحطات في حياتها الشخصية والفنية - الجزء الأول

18897
254
78
00:52:22
27.03.2023

VIP | الحلقة 5 - نهى العمروسي تكشف عن أهم المحطات في حياتها الشخصية والفنية - الجزء الأول #أميرة_بدر #Amir_Badr ◀ اشترك في قناة الإعلامية أميرة بدرعلى اليوتيوب 🤍 ◀ تابعونا على حسابات الإعلامية أميرة بدر الرسمية: FaceBook Page || 🤍 Instagram Account||🤍 TIKTOK Account || 🤍 Twitter Account || 🤍 Social Media Management by : NINO Digital Marketing

"Të nominosh me tru, jo me zemër"/ Keisi bisedon me Lorencin - Big Brother Vip 2

24053
100
22
00:03:59
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

【MMD】V.I.P.

1655980
92067
5894
00:29:10
08.01.2023

Twitterやニコニコで活動してましたがこちらにも投稿を始めました。 youtubeは再生ボタンくらいしか触ったことなくて右も左もわかりませんがよろしくお願いします! 連絡等はこちら(Twitter)に→ 🤍

A e meriton Olta finalen? Luizi bisedon me Kristin - Big Brother Vip 2

13100
74
39
00:01:43
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

VIP - Zika Boy, Giru Mad Fleiva, Thuglack & Rafaell Cocoa (Video Oficial)

4376767
43333
1225
00:05:09
16.08.2022

Click para suscribirte: 🤍 GIRU MAD FLEIVA INSTAGRAM: 🤍 RAFAELL COCOA INSTAGRAM: 🤍 ZIKA BOY INSTAGRAM: 🤍 THUGLACK INSTAGRAM: 🤍 YOUNG REBXL INSTAGRAM: 🤍 BENJI JOEL INSTAGRAM: 🤍 _ PRODUCCION AUDIOVISUAL Dirección: Sebastian Polar (🤍sebastianpolar) DOP: Rodrigo Reiterer (🤍rodrigor_p) Gaffer: Isaí Acosta (🤍isai.acosta1) Dirección de Arte / Styling: Anitza Cano (🤍quizzy_) _ AGRADECIMIENTOS : MORBO STORE ERASED STUDIOS INNATOS LIFRANO DIOSES GOOD CLASSIC SHITMONEY SCARFACE MAD SED DE LA SIERRA PIZZAS COMPLEMENTO GRAFF SHOP ©PANIKROOM #PANIKROOM4EVER #PANIKROOM​ #VIP ​#YOUNGREBXL #GIRUMADFLEIVA #RAFAELLCOCOA #ZIKABOY #THUGLACK Contacto: bookingpanik🤍gmail.com

Gerti kundërshton Kristin: Nuk ke qenë faktor në shtëpi - Big Brother Vip 2

6937
30
7
00:02:13
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

VIP | الحلقة 1 - تصريحات مثيرة للجدل وجريئة للفنانة ناهد السباعي عن حياتها الشخصية والفنية

41236
558
77
01:00:55
23.03.2023

VIP | الحلقة 1 - تصريحات مثيرة للجدل وجريئة للفنانة ناهد السباعي عن حياتها الشخصية والفنية #أميرة_بدر #Amir_Badr ◀ اشترك في قناة الإعلامية أميرة بدرعلى اليوتيوب 🤍 ◀ تابعونا على حسابات الإعلامية أميرة بدر الرسمية: FaceBook Page || 🤍 Instagram Account||🤍 TIKTOK Account || 🤍 Twitter Account || 🤍 Social Media Management by : NINO Digital Marketing

Luizi dhe Dea flasin për Oltën,Kristi: Nuk mund ti injorojmë dot njerëzit!-Big Brother Albania Vip 2

56423
253
69
00:06:01
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

Veterans React To: 【MMD】V.I.P.

31940
1426
159
00:46:07
27.01.2023

You asked for it, we delivered. Vet stack reacts to this. If you would like exclusive content, badges, behind the scenes, emotes, etc, be sure to become a Task Force member. Business Inquiries: cobra🤍zfgnation.com My store front: 🤍 Voicemod Discount Code: KL8UH6 at 🤍 JRED PLAYS: 🤍 Justinred87: 🤍 ZFG Channel: 🤍 Discord: 🤍 ZFG Nation discord: 🤍 Veterans React To: 【MMD】V.I.P. #veterans #tactical #cqb

Luizi,Dea dhe Kristi diskutojnë për lider shtëpie - Big Brother Albania Vip 2

70623
290
55
00:05:37
28.03.2023

Big Brother Albania Vip 2, një ndër formatet më të suksesshëm të Reality Show, një krijim i De Mol nën pronësinë e Banijay Rights, vjen në sezonin e tij të dytë në Shqipëri, pas suksesit të mëparshëm, prodhuar nga Top Channel. Personazhe e karaktere të njohur e të dashur të jetës sonë janë zgjedhur me shumë kujdes në bazë të profileve të tyre psikologjike e social-kulturore dhe do te jetojnë së bashku në një shtëpi për 14 javë rresht. I gjithë votimi i personazheve vjen nga publiku dhe personazhi VIP më i admiruar fiton çmimin e madh. Moderatore: Arbana Osmani Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #BigBrotherAlbaniaVip #BigBrotherVIP2 #TopChannel

VIP | @NatanYShanderLosBro, Feid, Ryan Castro, Totoy El Frio (Video Oficial)

5592008
92651
2065
00:04:14
29.07.2022

VIP | Natan y Shander, Feid, Ryan Castro, Totoy y El Frio (Video Oficial) Subscribe to my YT channel: 🤍 Dale play a “VIP” 👉 🤍 🔊Escucha “VIP” en tu plataforma favorita Apple Music: 🤍 Spotify: 🤍 Claro Música: 🤍 Deezer: 🤍 Pandora: 🤍 ¡Síguenos!: Instagram: 🤍 Facebook: 🤍 TikTok: 🤍 LETRA: Feid Pa lo oscuro donde no se ve No pueden hablar de lo que no se ve hoy salimos con las Duracell sin sudar ya me lo borré (ouh) las gatas Ya sintieron la presión prendieron Ganja y tomaron alcohol Para entrar necesitan la conexión yo no los veo no son los números que las gatas se la Perreen que se la vivan como entrando por detrás y todos ustedes haciendo fila estamos en el Spot, estamos en la mira guarden los juguetes que vamos para la Mila Esto lo hicimos para joder, pa perrear Pa meter, pa guayar Pa sobarte ese Jean Que te vayas viral El estilo, las barras las quieren copiar Quieren tirarse pa acá pero pa acá no les da Totoy Cuándo llegue a mi combo ven que no existe similitud mucha oscuridad en el fondo yo les apague l a luz las nenas en la pista actrices de Hollywood yo y mi exorcistas le vamos a sacar el espíritu ellos se tuercen pero aquí seguimos sólidos yo soy la para el mayor el fenómeno me dicen Dexter porque estoy meneando el químico Sólo veo los morados soy un maldito Daltónico Después de la cama vamos para el suelo caramelo que más hago si tiene ese culo Melo trabajando como perro pa vivir como gomelo tirando Punchline me dicen Canelo Shander Las gatas encendidas en el club prenden Ganja, toman alcohol hey nosotros en VIP con la presión un perreo, el botelleo (yao yao) Las gatas encendidas en el club prenden Ganja, toman alcohol hey nosotros en VIP con la presión un perreo, el botelleo hey! Natan De gala llegaron los bandoleros con el cuello bajo cero y en la cuenta un par de ceros Angelitas que nos robamos del cielo, bailando y moviendo el culo, casi están rompiendo el suelo agu acero de billetes en el putero el hierro en la cintura Flow vaquero una locura tengo a la Baby más dura el novio le puso Aventura pero le gusta el Rapero Shander Las gatas encendidas en el club prenden Ganja, toman alcohol hey nosotros en VIP con la presión un perreo, el botelleo Las gatas encendidas en el club prenden Ganja, toman alcohol hey nosotros en VIP con la presión un perreo, el botelleo Ryan Castro Mami llegó tu Rude Boy pide lo que quieras mamasita aquí estoy el combo completo con LosBro y con Totoy pasamos la recta y tu novio ni el Rompoy la calle caliente por el sonido que traigo ni diamantes ni cadenas por la música es que valgo coronamos ya salimos del fango las putas modelando en tacones como Tango Ah, ya no llegan a estos niveles de disco en disco llenando la bolsa de papeles no creemos en mujeres porque ninguna son fieles y yo no soy tu novio Baby pa que no me cele Codeína hachís cigarrillito mentolado y rosa para la nariz la competencia me lo mama y pasan diciendo Please se las puse fácil pero no pasaron el Cuiz Shander Las gatas encendidas en el club prenden Ganja, toman alcohol hey nosotros en VIP con la presión un perreo, el botelleo Las gatas encendidas en el club prenden Ganja, toman alcohol hey nosotros en VIP con la presión un perreo, el botelleo #natanyshander #vip #reggaeton #feid #ryancastro #totoyyelfrio #lanueva Black Koi Entertainment - La Industria Inc © 2022 - Todos los derechos reservados.

Назад
Что ищут прямо сейчас на
v.i.p Dana Hamm WIKI pc games 2gb ram no graphics card wikinger liedя видео pamela alexandra wiki มะเร็งกระเพาะอาหาร pack de mods de karmaland ดูดวงคู่ครอง nma pamela wiki arch linux pacman DJ Hannah B WIKI hilliker Erin Eevee wiki arch wiki docs [New] Fall Guys 빈티지다꾸 Crusader Kings 2 Wikinger ملخص افلام انتقام هندي Ain Edruce